HAKKIMIZDA

Denimart Tektsil San ve Dis Tic Ltd Sti, moda sektöründe 20 yıldan fazla tecrübesi olan KFG-Bema Grup bünyesinde 2015 yılında kurulmustur. Grup, Kanz, Paper Moon, Ticket to Heaven, Marco Polo Kids, Tom Tailor Kids gibi marka sahip olmasından dolayı, magazacılık ve üretim konularında yeterli know-how ve deneyime sahiptir. Önceliğimiz, hızlı üretim ve kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize yüksek memnuniyet ve devamlılık sunmaktır. Her bir müşterimize rekabetçi fiyatlar ve güvenilir terminlerle, özel koleksiyonlar sunmaktayız. Biz, müşterilerimizle partnerlik düşüncesi ile birlikte kazanmayı ve büyümeyi hedeflemekteyiz

PROJE

Yerleşkeler
Merkez Ofis Istanbul
* 25.000 m2 kapalı alan, Türkiye
* 5.000 m2 kapalı alan, Bangladeş
* 5.000 m2 kapalı alan, Myanmar
* Satınalma Ofisi, HongKong

Üretim Operasyonları
Aşağıdaki işlemleri firmamız bünyesinde yapabiliyoruz.
* Modelhane
* Kesim
* Dikim
* Baskı
* Nakış
* Yıkama
* Kalite Kontrol
* Bitim İşlemleri * * * Ayrıca, muşterilerimiz ve bazı kumaş firmaları için yeni tasarımlar geliştirdiğimiz denim yıkama ARGE tesisimiz bulunmaktadır.
Üretim Terminleri
6-8 hafta
Üretim Kapasitesi
150,000 Adet/Ay, Türkiye
Kalite Sistemleri
ISO 9001: 2001, AQL Standarts.
Sosyal Sorumluluk
BSCI ve SEDEX üyeliklerimiz bulunmaktadir.
* BSCI kayıt numaramiz 369678
DAHA FAZLA

PORTFÖY

Tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile en uygun fiyat, istenilen kalite ve uygun teslimat sürelerini sağlayarak, değerli müşterilerimize tam bir memnuniyetle hizmet vermekteyiz. Dünya çapında, maliyetleri ve teslimat sürelerini azaltırken verimliliği ve kaliteyi önemli ölçüde arttırabilecek, tedarik hizmetlerine nasıl erişileceğini biliyoruz. Müşterilerimiz yalnızca deneyim ve profesyonellikten değil aynı zamanda şeffaflık, dürüstlük, hesap verebilirlik ve hepsinden önemlisi Müşteri'ye olan saygımızdan da yararlanır. İşimizi, güçlü ortaklığın inşasına dayandırıyoruz ve gerçekten birleşik bir kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz için Jean Uretim SanatInI icra ediyoruz!